Naše produkty pre váš bazén

TROPIKO

Zastrešenie bazénov TROPIKO je určené pre bazény, ktoré stoja na povrchu, sú len čiastočne alebo úplne zapustené do zeme. Zastrešenie TROPIKO je určené pre bazény s priemerom do 5 m. Jednoduchá, ale pevná konštrukcia umožňuje jednoduchú manipuláciu so všetkými rozmermi krytu. Skrine TROPIKO dodávame vo veľkostiach 3,6 m, 4,2 m, 5 m a 5,5 m. Inštalácia krytu si nevyžaduje žiadne stavebné úpravy.
Kryty bazénov TROPIKO vyrábame už viac ako 12 rokov.
…. viac informácií
S novým dopravcom je možné tiež dodanie na dobierku po celom území Slovenska.

 

Zlepšenia pieskovej filtrácie pre bazény

Filter FlexiFilter sa môže používať v existujúcich pieskom plnených filtračných telesách. Filtračná vrstva v puzdre nesmie byť väčšia ako pri použití filtračného piesku. Jedno balenie FlexiFilter 50 (0,3 kg) nahradí jedno vrecko filtračného piesku pre bazénovú filtráciu (25 kg piesku).

 

Výmena filtračných kaziet

Filtračný materiál FlexiFilter je vhodný ako náhrada bežných filtračných vložiek pre kazetové filtre. Puzdro filtra, v ktorom sa nachádza filtračná vložka, môže byť naplnené materiálom FlexiFilter. Jediným obmedzením môžu byť prívody a odvody vody a kanalizácie. Pri samostatnom použití možno do puzdra filtra uložiť niekoľko okrúhlych filtrov. Vyberte priemer filtra FlexiFilter, ktorý je rovnaký alebo o niečo väčší ako vnútorný priemer filtračnej misky, v ktorej bola vložka umiestnená.